Kasia
PostWysłany: Pon 21:22, 26 Lis 2007    Temat postu:

powiem tylko ze tak jak sie wczoraj naklełam to nigdy mi sie nie zdarzylo Laughing
normalnie wychodziłam z siebie. epitety lecialy takie za az zal bylo sluchac. kazdy dostal rowno Razz
az gdzie ok. 80 minuty przelaczylam TV na radio i leciały jakies gowniane piosenki:P stwierdzilam ze jak mam takiego czegos sluchac lub ogladac mecz to wybieram mecz:P i sie oplacilo
czułam ze albo Brożek albo Zieńczuk cos jeszcze zrobia:P i sie doczekalam Smile) oczywscie za wyrazanie emocji dostalam za swoje ale co tam xD

liczy sie to ze mamy 10 punktow nad Korona i Legia !!! xD
miszka
PostWysłany: Nie 19:30, 25 Lis 2007    Temat postu:

Po hurraoptymistyczny zakończeniu eliminacji do ME 2008 powracamy do Orange ekstraklasy! Dziś rozegrany został mecz Wisły Kraków - Zagłębia Sosnowiec! Co ciekawe Wisła do przerwy prowadziła jedynie 1:0 z outsiderem polskiej ligi! Jednak po przerwie doszło do jeszcze większego zaskoczenia bo doszło do wyrównania - pomimo tego niezawodny Paweł Brożek dołożył swoje dwie cegiełki do zwycięstwa; które umocniło pozycję Wisły na pozycji lidera.

To by było na tyle w dniu 25 listopada o Wiśle Kraków...
Paula
PostWysłany: Nie 14:27, 04 Lis 2007    Temat postu:

Karolciaa napisał:
Noo .. a Korona deliktanie mówiąc .. dostała w tyłeczek.
4/0 tragedia ;(.

Delikatnie mówiąc, porażka z Polonią i koniec marzeń o Pucharze Polski, teraz taka niemoc z Groclinem. Ehh... Crying or Very sad
Karolciaa
PostWysłany: Nie 13:26, 04 Lis 2007    Temat postu:

Kasia
PostWysłany: Sob 22:25, 03 Lis 2007    Temat postu:

Zapomnialas kochana dodac ze już mamy Mistrza Jesieni Smile Tak na dobry początek Twisted Evil
Dzisiaj cholernie męczyli. ja już nie miałam siły słuchać relacji i ciagłe: 0-0..
Ale 'czlowiek w siateczce' nas uratowal xD
jak ja go lubie. taka pierdoła z wygladu Laughing nie zapomne jak go zamroczylo podczas meczu z Blackburn. miałam ochote pojechal do Krk i udusic tego człowieka... ale widac ze zmienił się bardzo... i w grze i w zyciu prywatnym.
miec człowieka na sumieniu i zyc z tym to ciezkie...

PostWysłany: Wto 21:15, 30 Paź 2007    Temat postu:

A widział ktoś oprocz mnie mecz? xD Nalezy zaznaczyc ze Wisła miała przewage nad biednymi warszawiakami. może nie przygniatającą, ale widoczną Tak przezywałam mecz ze matka to normalnie dartła sie na mnie co chwila zebym sie uciszyła xD ciagle lecialy teksty typu: o matko! co za patałachy! (głownie jak marnowali setki), podaaj! strzelaj! etc Razz Laughing
miszka
PostWysłany: Nie 21:59, 28 Paź 2007    Temat postu:

Nie omieszkam i ogłoszę na forum, że Wisła wygrała dziś z Legią 1:0 skromny to wynik ale jakże cudowny ponieważ zwiększa przewagę punktową Wisły nad Legia do 8 punktów! Czyste szaleństwo, strzelcem jedynego gola był Marek Zieńczuk Very Happy

Dla żądnych szczegółów:

Kasia
PostWysłany: Nie 20:36, 21 Paź 2007    Temat postu:

Żeby nie było, że sie nie ciesze Tak wczoraj przezywałam, ze matka mało zawału przeze mnie nie dostala xD
w 90minucie jak był słupek dla cracovii zdołałam z siebie wydobyc głosne "BOŻE NIE!!!!!" taka panika w głosie... matka myślała ze cos mi się stało Razz Potem 93minuta sytuacja 1-1 a ja znowu "JEZU NIE!!!!!" Nasz Mariusz kochany dał sobie rade i muszer przyznac ze to był chyba jego najlepszy mecz w sezonie.. już nie robi nam takich nerwówek jak wczesniej xD

Lidera mamy i za (...) go nie oddamy! xD
Gosiak
PostWysłany: Nie 20:33, 21 Paź 2007    Temat postu:

To wszytsko to jest dla mnie czarna magia Razz xD
Karolciaa
PostWysłany: Nie 19:33, 21 Paź 2007    Temat postu:

Właśnie wlaśnie i Koronka moja już na 2 miejscu !

!!
Paula
PostWysłany: Nie 19:00, 21 Paź 2007    Temat postu:

miszka napisał:
która zwiekszyła swoja przewagę nad drugą drużyna czyli Koroną Kielce do 4 pkt przewagi

Raczej utrzymała przewagę, bo Korona w piątek też wygrała mecz z Zagłębiem Sosnowiec i zdobyła kolejne 3 punkty. Także powoli pnie się do góry Laughing A Legia zaczyna gubić punkciki, teraz porażka z Odrą.
miszka
PostWysłany: Nie 18:53, 21 Paź 2007    Temat postu:

Wczoarj były derby Krakowa i K T O wygrał??!!

Oczywiście, że Wisełka dla nieświadomych (choć chyba takich nie ma) spotkanie zakończyło się wynikiem 2 : 1 dla Wisły, która zwiekszyła swoja przewagę nad drugą drużyna czyli Koroną Kielce do 4 pkt przewagi a nad Legią do 5 Very Happy

Życie czasami potrafi być piękne Wink
Kasia
PostWysłany: Wto 20:55, 09 Paź 2007    Temat postu:

Dośc spory:P Gdyby Kraków był w takiej odległosci jak Warszawa... a tu 200km:P i wczesniej trzeba po bilety jechac... bleee...
ja juz tyle razy ojca namawialam zeby ze mna pojechal do Krakowa na mecz... ciagle cos nam stawalo na drodze... ale teraz w obliczu tego, ze w sobote jade do W-wy na mecz Kadry mysle ze łatwiej bedzie namowic ojca na mecz Wisły